Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

97.1 Radyo Tech’te yayınlanan ‘Sorunlar ve Çözümleri’ programı, her hafta farklı gündemlerle konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Programın bugünkü konuğu, Milas Kent Konseyi Başkanı Mehmet Günlük ve Kadın Meclisi Başkanı Pembe Sarı olacak.

181016radyotech_5a307.jpg
Milas’ın yöresel problemlerinin dile getirildiği tek platform olan ve her hafta 97.1 Radyo Tech’te Nuriddin Erdoğan’ın sunumuyla canlı yayınlanan ‘Sorunlar ve Çözümleri’ programı, bu hafta konuk olarak Milas Kent Konseyi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Günlük’ü ve Kadın Meclisi Başkanı Pembe Sarı’yı ağırlayacak.
Farklı problemlerin konuşulup, çözüm yolları arandığı canlı yayın programı bugün saat 13.00-15.00 saatleri arasında 97.1 Radyo Tech’te yayınlanacak.
İki saat boyunca sürecek olan canlı yayın programında Günlük ve Sarı, Kent Konseyi’nin faaliyetlerini ve Milas’taki sorunları radyo dinleyicileriyle paylaşacak.
97.1 Radyo Tech’i facebook sayfasından sorularınızı ve önerilerinizi paylaşabilir, ayrıca www.radyotech.com’dan da canlı radyo yayınını takip edebilirsiniz.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin