Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

Temiz deniz için başlatılan kampanyayla Güvercinlik koyunda temizlik yapıldı.

100217guvercinlik.jpg
Haber: Mustafa Emre
Bodrum Belediyesinin “Denize en çok MAVİ yakışır” sloganıyla bu yıl üçüncü kez düzenlediği deniz dibi temizlik kampanyası, bu hafta Bodrum’un Güvercinlik Koyu’nda devam etti.
İlki Bodrum’un Yalıçiftlik Mahallesi’nde gerçekleştirilen deniz dibi temizlik kampanyası, yağışlı havaya rağmen Güvercinlik’te devam etti.
Bodrum Belediyesi Dalış Ekibi tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında koydan toplam 489 kilogram atık çıkarıldı.
Bodrum Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ayrıştırılan ve ölçümleri yapılan atıklar, kamyonete yüklenerek atık merkezine götürüldü.
Temizlik, 15 Şubat Çarşamba günü Mazı Koyu’nda devam edecek. Çalışmalar, daha sonraki haftalarda ise sırasıyla Gümbet, Bitez, Ortakent, Akyarlar, Turgutreis, Kadıkalesi, Gümüşlük, Yalıkavak, Gündoğan, Küçükbük, Gölköy, Türkbükü, Torba ve Bardakçı koyları ile son olarak Bodrum merkezde olmak üzere 18 koyda gerçekleştirilecek.
“Denize En Çok MAVİ yakışır” Bodrum Belediyesi Deniz Dibi Temizlik Kampanyası geçen yıl İstanbul Aydın Üniversitesi tarafından “Yılın En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü” ile onurlandırılmıştı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin