Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

Milaslı üreticiler, İzmir’de düzenlenen Olivtech Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı'na katılarak yöreye özgü zeytin ve zeytinyağını tanıtıyor. Bir yandan ürünlerini tanıtan üreticiler, bir yandan da fuarda sergilenen yeni zeytin ve zeytinyağı teknolojilerini yakından tanıma fırsatı buluyor.

270417zeytinyagi.jpg
Haber: Mustafa Emre
İzmir’de düzenlenen Olivtech Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı, dün kapılarını ziyaretçilere açtı. Sektör temsilcilerinin, üreticilerin ve sektöre özgü yeni araçların tanıtımı için büyük bir fırsat sunan Olivtech Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı, ilk gününde yoğun bir ziyaretçi akınına uğradı.Milaslı ve Bodrumlu zeytin ve zeytinyağı üreticileri de MİTSO ve Bodrum TURSAB ile kurulan işbirliğiyle fuara katıldı.
Açılan stantlarda Milas’ın coğrafi işaretli zeytinini ve zeytinyağını sergileyen üreticiler, fuarın ilk gününde ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Olivtech Zeytin, Zeytinyağı Teknolojileri Fuarı'nda özellikle Milas'ın coğrafi işaretli zeytinyağını tanıtmak amacıyla bir stant açan MİTSO, 100 metrekare genişliğindeki stantta MİTSO üyesi 8 firma, zeytinyağlarını ve diğer Milas ürünlerini sergilerken aynı zamanda ziyaretçilere Milas'ın yok olmaya yüz tutmuş geleneksel lezzetlerinden tarçın ve somata ile Milas tepsi böreği, çaykaması ve namaz helvası da ikram edildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin