Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü yapılandırma fırsatının 30 Haziran’da sonlanacağını duyurdu.

2406217suodememanset1.gif

27 Mayıs 2017 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 7020 sayılı kanun gereği “Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması” hakkındaki Kanuna istinaden su ve atıksu borçlarını yapılandırma fırsatı sunuldu.
Vatandaşlar vadesi 31 Mart 2017 tarihinden önceki dönemlere ait su ve atıksu borçlarını MUSKİ abone şefliklerine başvurmaları halinde borçlarını yapılandırabilecekler. 3 yılda 18 eşit taksitte ödeme imkanının sunulduğu yapılandırma kapsamında borçların peşin ödenmesi durumunda ise Yurt İçi Üretici Fiyat Endeksinde (Yİ-ÜFE) %50 indirim sağlanacak.
Son başvuru tarihinin 30 Haziran 2017 olduğu yapılandırma fırsatından yararlanan vatandaşlar ilk taksitlerinin ödemesini 31 Temmuz 2017 tarihine kadar yapabilecekler. Borçlarını yapılandıran vatandaşlar ödemelerini iki ayda bir yapabilecek. Ayrıca kanun kapsamında su ve atıksu borçlarını yapılandıran vatandaşların ilk iki taksiti eksiksiz ödememesi durumunda yapılandırma koşulları iptal olacaktır. Ödemeler nakit, kredi kartı ya www.muski.gov.tr adresindeki online işlemler aracılığı ile yapılabiliyor.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin