Uyarı
  • JCacheStorageFile::_filesInFolderJFolder: :delete: Yol bir klasör değil. Yol: /home/mentesegazetesi/public_html/cache-degisti

Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

Yazarlarımız


İbrahim Kul
Allah rızası için dostluk
Pazartesi, 30 Aralık 2019
Mustafa özkan
NERGİS TEPE
Cumartesi, 26 Ekim 2019

Manşetler

 

Türkiye’deki Murat 124 tutkunları, 27 Ağustos Pazar günü Bodrum’da bir araya gelecek. Turkish Classic Car Murat 124’ün organizasyonuyla gerçekleştirilecek olan etkinlikte; yel değirmenlerinde toplanılacak ve ardından konserler düzenlenecek.

220817murat.jpg
Haber: Volkan Yıldız
Murat 124 model klasik araç tutkunları, 27 Ağustos Pazar günü Bodrum’da buluşmaya hazırlanıyor. Türkiye genelinden katılımların beklendiği etkinlik, Milas’ta yaşayan polis memuru İbrahim Çelik’in girişimleriyle kurulan Turkish Classic Car Murat 124’ün organizasyonuyla yapılacak.
Milas’tan da yoğun katılımın yaşanacağı etkinlikte görücüye çıkacak olan Murat 124’ler, saat 17.00’de konvoy halinde Bodrum Yokuşbaşı’na gelecek. Renkli görüntülere sahne olması beklenen buluşmada, daha sonra yel değirmenlerine kadar Bodrum turu atılacak. Buradaki kaynaşma buluşmasının ardından, Bodrum Belediyesi katkılarıyla belediye meydanında konser düzenlenecek.
Katılımın ücretsiz olacağı konserde; sanatçı Muammer Enginsu, İbrahim Çalgıcı ve Milas’tan yerel sanatçı Turgut Taş, Pınar Gül ve Ceylan Sandı’dan oluşan Yaren Müzik Grubu sahne alacak. Etkiliğe katılan çocukları ise ünlü Yalnız Palyaço eğlendirecek.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin