Uyarı
  • JCacheStorageFile::_filesInFolderJFolder: :delete: Yol bir klasör değil. Yol: /home/mentesegazetesi/public_html/cache-degisti

Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

Yazarlarımız


İbrahim Kul
Allah rızası için dostluk
Pazartesi, 30 Aralık 2019
Mustafa özkan
NERGİS TEPE
Cumartesi, 26 Ekim 2019

Manşetler

 

Bu yıl ilk defa, Menteşe Yerküpe Spor Kulübü tarafından düzenlenecek olan Doğa Sporları Festivali 22 Eylül’de başlayacak.

190917yerkupe.jpg
Haber: Sercan Ergin
Menteşe Yerküpe Spor Kulübü tarafından bu yıl ilk defa, Menteşe Yerküpe’de 1. Doğa Sporları Şenliği Festivali düzenlenecek.
Menteşe Yerküpe’de 22 Eylül Cuma günü başlayacak olan şenlik, saat 19.00’da yakılacak olan kamp ateşiyle start alacak. Şenliğin ikinci günü olan 23 Eylül Cumartesi günü saat 11.00’de bisiklet yarışması ve yürüyüş yapılacak. Aynı günün akşamı saat 19.00’da sanatçı Ersan Er, Tuğçe Tayfur ve Ersin Show konser verecek.
Şenliğin son günü olan 24 Eylül Pazar günü ise saat 10.00’da oryantiring oyunu ve çocuk programları gerçekleştirilecek.
Menteşe Yerküpespor Kulübü Kurucu Üyesi ve takımın As Başkanı Hüseyin Serim, tüm Milaslıları düzenlenen şenliğe davet ederek: “22 Eylül Cuma günü düzenleyecek olduğumuz ve kulübümüz tarafından bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek olan Doğa Sporları Festivali’ne tüm Milaslıları davet ediyoruz.” dedi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin