Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

Jandarma Genel komutanlığı tarafından Muğla İl Jandarma Komutanlığı emrine tam donanımlı 10 yeni devriye aracı takviyesi yapıldı. Araçlardan biri tanesinin Milas’ta görev yapacağı öğrenildi.

101017jandarma.jpg
Haber: Bülent Akman
Muğla İl Jandarma Komutanlığı ve bağlı birlikleri, sorumluluk bölgesi içinde günün her saatinde, her türlü hava ve arazi şartlarında, halkın huzur ve güveni ile suçların işlenmesinin önlenmesine karşı emniyet ve asayişin teminine yönelik çalışmalarına hassasiyetle devam diyor. Vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması, kaçakçılığın men ve takibi ile emniyet asayiş hizmetlerinin daha etkin bir şekilde yürütülmesi amacıyla Jandarma Genel Komutanlığı tarafından Muğla İl Jandarma Komutanlığına tam donanımlı 10 adet devriye müdahale aracı takviyesi yapıldı. Tam donanımlı araçlardan birinin ise Milas Jandarma Komutanlığı’na tahsis edildiği öğrenildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin