Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

Muğla genelinde jandarma ve emniyet trafik ekipleri okul servis araçlarını öğrencilerin güvenli bir yolculuk yapmalarını sağlamak amacıyla eş zamanlı olarak denetliyor.

191017servis.jpg

Haber: Abdullah Özel
İçişleri Bakanlığı ve Muğla Valiliğinin direktifleri doğrultusunda Muğla il genelindeki okul servis araçları sabah saatlerinde eş zamanlı olarak denetlendi. Jandarma ve Emniyet Trafik ekipleri tarafından gerçekleştirilecek denetimlerin her gün değişik saatlerde devam edeceği açıklandı.
Öğrencilerin okula gidiş gelişlerinde güvenli bir yolculuk yapmalarının sağlanması ve olası kazaların önüne geçmek amacıyla eğitim- öğretim yılının başlamasından bu yana devam eden denetimlerin sık aralıklara devam edeceği belirtildi. İl genelinde Muğla İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü trafik ekiplerince eş zamanlı olarak okul servis araçlarında gerçekleştirilen denetimlerde eksik evrak ve trafik kurlarına riayet etmedikleri belirlenen servis araçlarına idari para cezası uygulandı.
Okul servis sürücülerine tespit edilen fiziki eksikliklerin giderilmesi için süre verilirken, verilen süre sonunda servis araçlarının sık aralıklarla kontrol edileceği açıklandı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin