Uyarı
  • JCacheStorageFile::_filesInFolderJFolder: :delete: Yol bir klasör değil. Yol: /home/mentesegazetesi/public_html/cache-degisti

Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

Yazarlarımız


İbrahim Kul
Allah rızası için dostluk
Pazartesi, 30 Aralık 2019
Mustafa özkan
NERGİS TEPE
Cumartesi, 26 Ekim 2019

Manşetler

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Dört Mevsim Muğla Fotoğraf Yarışması’nın birincisi Kayaköy fotoğrafıyla Muğla’dan Said Nuri Sargın oldu.

241017kayakoy_c1f96.jpg
Haber: Abdullah Özel
Muğla’nın dört mevsim güzellikleri ile tanıtılması amacı ile ulusal bazda başlatılan fotoğraf yarışması, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu tarafından da onaylanarak takvime alındı. 30 Eylül’de sona eren başvuru sonrasında jüriler Nevzat Çakır, Çerkes Karadağ, İsa Çelik, Ömer Gemici ile Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu ve Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden birer temsilcinin katıldığı değerlendirme sonrasında sonuçlar açıklandı.
Dört Mevsim Muğla yarışmasına ‘Kayaköy’de Sabah’ fotoğrafıyla Muğla’dan katılan Said Nuri Sargın birinci oldu. Yarışmada ‘Kız Kumu’ fotoğrafıyla Kocaeli’nden Erkan Baldan ikinci, ‘Deniz Keyfi’ fotoğrafıyla Giresun’dan Kemal Özkılıç üçüncü olurken, Muğla’dan katılan Buse Uçar ise deve güreşleri fotoğrafı ile mansiyon ödülünü kazandı.
Muğla merkez başta olmak üzere diğer 13 ilçenin yanı sıra Türkiye genelinden 630 kişinin 2 bin 183 fotoğraf ile katıldığı yarışmanın ödül töreni kasım ayı içerisinde yapılacak.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin