Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

Muğla Valisi Esengül Civelek, Menteşe'nin Zeytinköy Mahallesi'nde 6 Eylül’de çıkan orman yangının ardından bölgede yürütülen çalışmaları yerinde görmek üzere incelemelerde bulundu.

061217zeytin_62b58.jpg
Haber: Abdullah Özel
Muğla Valisi Esengül Civelek, Menteşe'nin Zeytinköy Mahallesi'nde 6 Eylül’de çıkan orman yangının ardından bölgede yürütülen çalışmaları yerinde görmek üzere incelemelerde bulundu.
Muğla Valisi Esengül Civelek, Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Vali Yardımcısı Fethi Özdemir, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla Ticaret Odası Başkanı Bülent Karakuş ve ilgili kurum müdürleri İncelemelerde bulundular.
Köy kahvesinde vatandaşlarla bir araya gelen Vali Esengül Civelek, yangının ardından devam eden çalışmaları anlattı. Vatandaşların taleplerini dinledi.
Yangının ardından devletin tüm imkânlarını seferber ettiğini belirten Vali Civelek, vatandaşların yanan evlerine yeniden kavuşması için kurumların yoğun bir çalışma sürdürdüğünü aktardı.
Kış şartlarının yaşanmaya başlaması nedeniyle vatandaşlarımızın konteynerdeki yaşamlarının olumsuz etkilenmemesi amacıyla gereken tüm önlemlerin alındığı belirten Vali Civelek, “Vatandaşlarımızla bir araya gelip varsa sorunları dinlemek istedim. Devletimizin yapabileceği ne varsa bu süreçte de yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek için buradayız” dedi.
Vatandaşlarımız ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Devletin tüm kurumlarıyla vatandaşların yanında olduğunu, bir an önce evlerine kavuşmak istediklerini belirttiler.
Vali Civelek daha sonra AFAD ekipleri tarafından kurulan konteynerlerde yaşayan vatandaşları ziyaret etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin