Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

Muğla Ziraat Odaları Koordinasyon Kurulu Başkanı Mehmet Baştuğ, Milas Tarım Fuarına katılan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’ya Muğlalı çiftçilerin sorunlarını içeren kitapçık verdi.

130318ciftci.jpg
Haber: Bülent Akman
Milas Tarım Fuarı açılışı için Muğla’ya gelen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Milas Ziraat Odası ziyareti esnasında Muğla Ziraat Odaları Koordinasyon Kurulu Başkanı ve Menteşe Ziraat Odası Başkanı Mehmet Baştuğ tarafından kendisine Muğlalı çiftçilerin sorunlarını içeren kitapçık verildi.
Her ilçe çiftçileri ile ayrı ayrı yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sorunlar bir kitapçıkta toplandı. Bölgesel sorunların ayrı ayrı ele alındığı kitapçıkta bu sorunların çözümü noktasında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’dan yardım talep ettiğini açıklayan Baştuğ, “Muğla bir turizm kenti oldu kadar aynı zamanda bir tarım kenti. Örtü altı üretiminde Türkiye’nin en önemli üretim merkezlerinden birisi. Narenciye konusunda da ilk sıralarda yer alıyor. Üretimin olduğu yerde elbette sorunlar da yaşanıyor. Bu sorunları Muğla Ziraat Odaları Koordinasyon Kurulu olarak tek kitapçık topladık. Muğla Ziraat Odaları olarak yerel ölçekteki sorunların dışında çözüme kavuşması amacıyla Sayın Bakanımıza sorunlarımızı içeren kitapçık verdim” dedi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin