Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

Muğla Basın Yayın Enformasyon İl Müdürlüğü, Mehmetçiğe destek olmak için Muğla’da çalışan yerel basın mensuplarını düzenleyecek oldukları Hatay-Kilis gezisi için davet etti.

090418yerelmedya.jpg
Haber: Abdullah Özel
Muğla Basın Yayın Enformasyon İl Müdürlüğü, Mehmetçiğe destek olmak için Muğla’da çalışan yerel basın mensuplarını düzenleyecek oldukları Hatay-Kilis gezisi için davet etti.
Hatay-Kilis gezisine katılmak isteyen yerel medya çalışanlarının, Muğla BYEGM’ye başvurmaları istenildi.
Muğla Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Sezgin Sağun, yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti: “Birimimizce Mehmetçiğimize destek olmak üzere bölgemiz yerel medya çalışanlarının katılacağı Hatay-Kilis Gezisi düzenlenecek. Malumunuz olduğu üzere Türk Silahlı Kuvvetlerimizin, sınırlarımızı güven altına almak ve Afrin’i terörden temizlemek üzere düzenlediği Zeytin Dalı Harekâtı 20 Ocak 2018 tarihinde başlamış olup Mehmetçiğimizin üstün gayretleri ile başarıya ulaşmıştır. Harekât boyunca yurdumuzun dört bir yanından vatandaşlarımız tek yürek tek ses olarak güney sınırımıza akın etmiş, Mehmetçiğimize destek olarak bölünmez bütünlüğümüzü tüm dünyaya duyurmuştur. Görev sorumluluk alanımız içerisinde bulunan Muğla, Aydın ve Denizli illerinde görev yapan yerel basın çalışanları da bu bölgeye giderek Mehmetçiğimize destek olmak ve bölgede yaşananları yerinde izlemek istediklerini her seferinde dile getirmişlerdir. Her zaman yerel basının yanında olan İl Müdürlüğümüz, Mehmetçiğimize destek olmak üzere bölgemiz yerel basınını Hatay ve Kilis bölgesine götürme kararı alarak gerekli çalışmalar başlatmıştır. Muğla, Aydın ve Denizli Ticaret ve Sanayi Odaları ile görüşerek bu kuruluşların destekleri ile Hatay-Kilis Gezisi düzenlemiştir. Bize bu gezi için destek veren başta Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Karakuş olmak üzere, Aydın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yunus Şahin’e ile Denizli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Uğur Erdoğan’a İl Müdürlüğüm ve yerel medya çalışanları adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bölgemiz yerel medya mensuplarından istekli 25 kişinin katılacağı bu gezi 09.04.2018 tarihinde başlayarak sırası ile önce Hatay-Reyhanlı Cilvegözü Sınır Kapısında bulunan Genel Müdürlüğümüzün kurduğu Basın Akreditasyon Merkezi ardından Kilis Öncüpınar Sınır Kapısında bulunan Basın Akreditasyon Merkezi ziyaret edilerek 12.04.2018 tarihinde dönülecektir.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin