Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum (DTO) Şubesi dün gerçekleştirdi ve seçimle yönetim kurulunu oluşturdu.

200418dro_fbd21.jpg
Haber Merkezi
Geçtiğimiz günlerde seçim mazbatasını alarak DTO Bodrum Şubesinin başına geçen Orhan Dinç ve ekibi, İlçe Seçim Kurulunun kararı gereği dünYönetim Organlarının seçimini yaptı.
Kurulan sandıkta oy kullanan seçilmiş üyeler oylarıyla, Meclis Başkanı ve Yardımcısını, Yönetim Kurulu Başkan ve Yardımcısını, Üyeleri ve Saymanlık görevlerini yürütecek isimleri belirledi.
2 Nisan günü yapılan seçim sonrası yaşanan gelişmelerden dolayı ciddi bir zaman kaybına uğradıklarını ifade eden DTO Bodrum Şubesi Başkanı Orhan Dinç yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bugün itibariyle, yönetim kurulu asil ve yedek üyelerimizi, aynı zamanda da meclis başkanımızı ve başkan yardımcımızı seçiyoruz. Bodrum’umuza hayırlı olsun. 15 günlük ciddi bir zaman kaybımız oldu ama bugünden itibaren görevimizin başındayız Allah’ın izniyle. Bekleyen sorunlarımız var. Önümüzdeki hafta Ankara’da olacağız. Ankara’daki gerekli girişimleri şimdiden başlattık. Oda’mız olarak hizmet etmeye hazırız. Bütün üyelerimizi ve denizcilerimizi odamıza bekliyoruz.”

Yapılan seçim sonuçlarına göre görev dağılımı şu şekilde gerçekleşti:

Yönetim Kurulu Başkan – Orhan Dinç

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı – Fatih Öztarakçı

Yönetim Kurulu Üyesi – Mehmet Ali Ünsal

Yönetim Kurulu Üyesi – Doğan Güneri

Yönetim Kurulu Üyesi – Rıza Karakaya

Yönetim Kurulu Yedek Üye – Mahir Top

Yönetim Kurulu Yedek Üye – Derya Akbaş

Yönetim Kurulu Yedek Üye – Erhan Berber

Yönetim Kurulu Yedek Üye – Mustafa Oduncuoğlu

Meclis Başkanı – Ethem Özyurt

Meclis Başkanı Yardımcısı – Mehmet Esat İleri

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin