Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

Muğla’nın Menteşe ilçesinin seçkin okulları arasından yer alan Akkaya Köyü İlkokulunun öğrencileri, Menteşe İlçe Kaymakamlığının bilgisi dahilinde yürütülmekte olan ''Bayrağımın Altında Ne Var Projesi'' etkinlikleri kapsamında Eskişehir ilini başarılı bir şekilde tanıttılar.

100518akkaya.jpg
Haber: Bülent Akman
“Bayrağımın Altında Ne Var” isimli proje birbirinden farklı etkinliklerle büyük bir coşku içerisinde yürütülmeye devam ediyor. Bilindiği gibi Menteşe Kaymakamlığının bilgisi dahilinde, Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde proje yürütülmeye başlanmıştı. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Muğla İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü, Menteşe Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası’nın da paydaşları arasında bulunan proje etkinlikleri kapsamında Eskişehir ili tanıtıldı. Menteşe ilçesinin seçkin okulları arasında yer alan Akkaya Köyü İlkokulunun öğrencileri tarafından okullarında düzenlenen anlamlı bir etkinlikle Eskişehir ili tanıtılırken etkinliğe; Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Şen, Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Meral Takeş ve ARGE görevlileri, Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ve davetliler katıldılar.
Eskişehirliler Derneği Muğla Başkanı Erhan Sayın, etkinlikle birlikte Eskişehir’in tanıtımının yapıldığını ve bunun için mutlu olduklarını kaydetti.
Eskişehir ilinin yemeklerinden giysilerine, sanatçılarından hediyelik eşyalarına, kısacası A 'dan Z 'ye tanıtıldığı etkinlikte minik öğrenciler Eskişehir Spor Marşı eşliğinde çeşitli figürler sergilediler. Etkinliğe katılan öğrenci velileri Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirip, sohbet etme fırsatı da buldular.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin