Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından arıcıların sorunlarından biri olan büyük balmumu güvesine karşı “Temiz Petek” projesi başlatıldı.

261018temizpetek_48282.jpg
Haber Merkezi
Muğla Büyükşehir Belediyesi arıcıların büyük sorunlarından biri olan balmumu güvesine karşı proje başlattı.
6. Uluslararası Muğla Arıcılık ve Çam Balı Kongresi’nde tanıtımı yapılan proje kapsamında peteklerin saklama döneminde güvelerin verdiği zararların engellenmesi için çalışma yapılıyor. Koruma için peteklerin -30C’de 1 saat şoklama yapılması hizmeti randevu sistemine göre yapılacak. Faydalanmak isteyen arıcılar 0 252 214 50 70 - Dahili 3310 numaralı telefondan bilgi ve randevu alabilecekler.
Şoklanmış ve paketlenmiş petekleri arıcılar evlerinde güvenle saklayabilecekler. Büyük bir sorunun önüne geçilmesi amacıyla başlatılan proje 20 Aralık’a kadar sürecek.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin