Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

“Eğitime Yüzde 100 Destek Projesi” kapsamında Bodrum ilçesi Güvercinlik Mahallesi’nde hayırsever işadamı Orhan Kılıç tarafından yaptırılacak olan 16 derslikli Denizcilik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve 3 atölye binasının yapımı ile ilgili protokol imzalandı.

241118hayirseverisadami_be3a0.jpg
Haber Merkezi
Bodrum ilçesi Güvercinlik Mahallesi’nde hayırsever işadamı Orhan Kılıç tarafından yaptırılacak olan 16 derslikli Denizcilik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve 3 atölye binasının yapımı ile ilgili protokol imzaları atıldı.
Valilik 75. Yıl Toplantı Salonunda gerçekleştirilen protokol imza törenine; Muğla Valisi Esengül Civelek, Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre ve Hayırsever İşadamı Orhan Kılıç katıldı.
İçinde bulunduğumuz 21. yüzyıl bilgi teknolojileri toplumunda yeni nesilleri geleceğe hazırlamanın kaliteli ve nitelikli bir eğitimle mümkün olduğunu belirten Vali Civelek, “Yeni nesilleri geleceğe hazırlamak hepimizin sorumluluğudur. Devletle sorumluluk paylaşarak, eğitim alanında yapmış oldukları katkıdan dolayı hayırsever Orhan Kılıç’a şahsım ve ilim adına teşekkür ediyorum” dedi.
İmzalanan protokol kapsamında Bodrum ilçesi Güvercinlik Mahallesi, Ambarlı Mevkii’nde bulunan 22.574,18m2 büyüklüğündeki taşınmaza eğitime %100 destek kapsamında hayırsever Orhan Kılıç tarafından 16 derslikli, Denizcilik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile 3 atölye binasının yaptırılarak Milli Eğitim Bakanlığına devredilmesi amaçlanıyor.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin