A+ A A-

Kırsal kalkınma değerlendirmeleri başladı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Tebliğ yürürlüğe girdi.

101017kirsal.jpg

Hibe desteğinde son başvuru 11 Aralık…

Tarımsal ve hayvansal üretimin yanı sıra yenilenebilir enerji yatırımları, 1.5 ila 2 milyon lira arasında hibe destek alabilecek. 81 ile çıkarılan hibe desteğinden faydalanmak isteyen yatırımcıların, 11 Aralık 2017 tarihine kadar başvuru yapması gerekiyor.

300917hibe_fce9b.jpg

Almanlar Türk iş ortakları arıyor

Almanya'nın Mecklenburg - Vorpommern eyaleti, Türkiye'den yatırım ortakları arıyor. Eyaletlerindeki yatırım olanaklarını anlatmak amacıyla 10 Ekim 2017 tarihinde İstanbul'a gelecek Alman heyet Türk işadamları ile bir araya gelecek. Alman heyet 11 Ekim tarihinde de Ege İhracatçı Birlikleri'nde Egeli işadamlarına eyaletlerinin yatırım olanaklarını anlatacaklar.

091017alman.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin