A+ A A-

 

Milas Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre; çiftçilere zeytinyağı, süt ve ÇATAK destekleme ödemeleri dün saat 18.00’den itibaren yapılmaya başlandı.

15122017destekleme_185d2.jpg
Haber: Abdullah Özel
Milas Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü, çiftçilerin 2016 yılı zeytin üretim desteğini, 2. dönem süt desteklemesini ve Çevresel Amaçlı Tarım Arazilerini Koruma (ÇATAK) kapsamındaki desteklemelerin dün saat 18.00’den itibaren hesaplara geçmeye başladığı bildirdi.
Öte yandan ödeme planlaması kapsamında çiftçilerin desteklemeleri, T.C. kimlik numarasının son hanesine göre; 0-2 olanlar 15 Aralık, 4-6 olanlar 22 Aralık, 8 olanlar ise 29 Aralık’ta hesaplara geçecek.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin