A+ A A-

 

Milas’ta 26 Şubat tarihinde Emlak Müşavirleri Federasyonu öncülüğünde, Anahtar Teslim Akademi ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Emlak Danışmanlığı ve Gayrimenkul Sektörü Yönelim Kursu açılacak.

20021emlak.jpg
Haber: Bülent Akman
TÜRKSİAD Başkanı Mehmet Sert, 26 Şubat tarihinde Emlak Müşavirleri Federasyonu öncülüğünde, Anahtar Teslim Akademi ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Emlak Danışmanlığı ve Gayrimenkul Sektörü Yönelim Kursu açılacağını duyurdu.
“Ülkemizin istihdam seferliğine katkı sağlamak için bizde elimizdeki imkânlar doğrultusunda bu alanlarda eğitim almak isteyen vatandaşlarımız için Gayrimenkul sektörüne yönelik eğitim paketleri oluşturduk. Amacımız insanlarımızı hem mesleğin tamamlayıcı bileşenleriyle doğru bilgileri, doğru zamanda en iyi öğrenme modellerini uygulayarak, kurs sonunda emlak servisi, tapu müdürlüğü, vergisel işlemler, noter gibi kurumlardan alınacak izinler doğrultusunda işlemler sırasında nasıl ve neler yapıldığı, izlenecek yolların yerinde görülmesi ve öğrenilmesi adına bir uygulama planladık.” diyerek açıklamalarda bulunan Başkan Sert, eğitimlere katılmak isteyen bu sektörde faaliyet gösteren veya bu sektörde yer almak isteyen girişimcilerin, Hacı İlyas Mah. Artun İş Merkezi Kat:2 No:220 adresine müracaat ederek form doldurmaları gerektiğini ve ayrıca 0 505 999 48 48 – 0 505 999 99 48 nolu telefonla iletişim kurabileceklerini belirtti.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin