A+ A A-

MİFAD festivali değerlendirdi

Milas Folklör Araştırmaları Derneği, 8-10 Haziran tarihlerinde gerçekleştirdiği Kültür Festivali’ni düzenlediği basın toplantısında değerlendirdi.

130718mifad.jpg

MİFAD Kültür Festivali yapıldı

Milas Folklör Araştırmaları Derneği’nin bu yıl 7.’sini gerçekleştirdiği kültür festivali, geçtiğimiz cuma günü akşam saatlerinde anaokulu öğrencileri düzeyinde yapılan Satranç Turnuvası ile başlayarak dün yapılan etkinliklerle son buldu.

090618mifad_57fa0.jpg

Boğaziçi’nde “Yaza Merhaba” konseri

Boğaziçi Koruma ve Güzelleştirme Derneği tarafından 28 Haziran Perşembe günü “Yaza Merhaba” konseri etkinliği gerçekleştirilecek.

250618bogazici.jpg

Turkuaz’ın 6. sayısı çıktı

Milas Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi Genç Kalemler Kulübü, Turkuaz Dergisi’nin 6. sayısını Hayırsever Dr. Mete Ersoy anısına hazırladı. Dergide bu yıl ilk defa QR Kod Sistemi hayata geçirildi.

110618turkuaz.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin