A+ A A-

Resim atölyesi sergi açtı

Milas cumhuriyet Anadolu Lisesi Resim Atölyesi, çalışmalarından oluşan karışık resim sergisini sanatseverlerin beğenisine sundular. Bir hafta boyunca açık kalacak olan sergi, saat 08.00-16.30 saatleri arasında gezilebilir.

160418atolye.jpg

PSAKD Âşık Veysel’i andı

Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Milas Şubesi, Türk Halk Ozanı Âşık Veysel’i ölümünün 45. yıl dönümünde düzenlediği etkinlikle andı.

310318psakd.jpg

Genç müzisyenler destek bekliyor

Özel Milas Sınav Temel Lisesi Müzik grubu, Milas’ı temsil etmek amacıyla İzmir’de düzenlenen 21. Fizy Liseler Arası Müzik Yarışması’na katıldı. Müzik grubunun genç üyeleri, oylama usulü yapılan yarışmada destek bekliyor.

10042018müzikmanset_4fce3.jpg

‘Çelebi’ seyirciden tam not aldı

Dağlar Uygur’un yazıp yönettiği tek perdelik oyun Çelebi, seyirciden tam not aldı. 30-31 Mart ve 6-7-13-14 Nisan tarihlerinde Milas Halk Eğitimi Merkezi’nde gösterimde…

290318celebi.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin