A+ A A-

Albüm tanıtım konseri bugün…

“Bülbüle Bak” isimli albümünü tamamlayan Ali Mehmet Türkoğlu, bugün 20.00’de Atatürk Kültür Merkezi’nde (Amfi Tiyatro) vereceği konserle hem albümünün tanıtımını yapacak hem de eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak.

11092018albümmanset_07639.jpg

Bu yıl Halim Şafak konu olacak

Milas Belediyesi tarafından her sene geleneksel olarak düzenlenen Sanat Edebiyat Günleri etkinlikleri 21-22 Eylül tarihleri arasında başlayacak. 21 Eylül Cuma saat 20’de Prof. Dr. Aşkıdil Akarca Salonunda başlayacak sanat edebiyat günlerinin bu yılki sempozyum konusu Milaslı yazar Halim Şafak Şanlıdağ olacak.

060918halimsafak.jpg

Metin Uca Milas’a geliyor

Sunucu, yazar ve seslendirme sanatçısı Metin Uca, Muğla Büyükşehir Belediyesinin organizasyonuyla ‘Dilinizi eşek arısı soksun’ isimli tek kişilik gösterisini sahnelemek üzere 13
Eylül’de Milas’a gelecek.

110918metinuca.jpg

Anday 13. kez anıldı

Hayatının son yıllarını Milas’a bağlı Ören’de geçiren edebiyat dünyasının önemli isimlerinden Melih Cevdet Anday, Milas Belediyesi tarafından düzenlenen Edebiyat Ödülü etkinliği kapsamında Ören’de anıldı.

030918anday_c1229.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin