A+ A A-

 

Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Milas Şubesi, Türk Halk Ozanı Âşık Veysel’i ölümünün 45. yıl dönümünde düzenlediği etkinlikle andı.

310318psakd.jpg
Haber: Abdullah Özel
Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Milas Şubesi, Türk Halk Ozanı Âşık Veysel’i ölümünün 45. yıl dönümü için anma etkinliği düzenledi.
Geçtiğimiz Perşembe günü 20.00’da, Artun İş Merkezi 2. katında gerçekleştirilen Aşık Veysel’i anma etkinliğine; dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
‘Dostlar Beni Hatırlasın’ ismini verdikleri anma etkinliğinde Aşık Veysel türkülerini hep bir ağızdan seslendirdiklerini söyleyen PSAKD Milas Şubesi Başkanı Akif Özbilge, “Türk Halk Ozanı Aşın Veysel’in ölümünün 45. yıl döneminde saygı ile andık. ‘Dostlar Beni Hatırlasın’ etkinliğinde; Aşık Veysel’in türkülerini seslendirdik. Etkinliğimize katılanlara teşekkür ediyorum.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin