A+ A A-

 

Özel Milas Sınav Temel Lisesi Müzik grubu, Milas’ı temsil etmek amacıyla İzmir’de düzenlenen 21. Fizy Liseler Arası Müzik Yarışması’na katıldı. Müzik grubunun genç üyeleri, oylama usulü yapılan yarışmada destek bekliyor.

10042018müzikmanset_4fce3.jpg
Haber: Bülent Akman
Özel Milas Sınav Temel Lisesi Müzik grubu Milas’ı temsil etmek amacıyla 7 Nisan 2018 Cumartesi günü İzmir’de yapılan 21. Fizy Liseler Arası Müzik Yarışması’na katıldı.
Yarışmaya katılan okul öğrencilerinden; Gizem Kuşçu, Hüseyin Sert, Sarp Özer Sepi ve Sabahattin Yılmaz sahnede iyi bir performans sergilediler.
Müziğin önemine dikkat çekerek gençleri tebrik eden Özel Milas Sınav Temel Lisesi Müdürü Ahmet Temizer, “Yarışmaya emekleriyle önderlik eden Müzik Öğretmeni Emre Sözen’e ve öğrencilerine destekte bulunan İngilizce Öğretmeni Gizem Besler’e, Coğrafya Öğretmeni Hanife Atar’a ve destekçi öğrencimiz Bora Dascı’ya okulumuz adına teşekkür ediyoruz. Katılan öğrencilerimiz Gizem Kuşçu, Hüseyin Sert, Sarp Özer Sepi ve Sabahattin Yılmaz’ı tebrik ediyoruz. Yapılacak oylama ile birincinin belirlenecek olduğu yarışmaya destek için sizlerden Fizy uygulamasını indirip oradan Fızy’e üye olup Milas Sınav Temel Lisesi’ne oy vermenizi rica ediyoruz desteklerinizi bekliyoruz.” dedi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin