A+ A A-

 

Milas cumhuriyet Anadolu Lisesi Resim Atölyesi, çalışmalarından oluşan karışık resim sergisini sanatseverlerin beğenisine sundular. Bir hafta boyunca açık kalacak olan sergi, saat 08.00-16.30 saatleri arasında gezilebilir.

160418atolye.jpg
Haber: Abdullah Özel
Milas cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde görevli Resim Öğretmeni Mukaddes Moralı ve Resim Atölyesi öğrencilerinin hazırladığı resimlerden oluşan bir sergi düzenlenen törenle açıldı.
Milas Milli Eğitim Şube Müdürü Akın Coşkun, Milas Halk Eğitimi Müdürü Tunahan Bayram, Milas Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdürü Ali Pilavcı, okul müdürleri, öğretmenlerin katılımıyla düzenlenen törende kurdele kesiminin ardından okulun dört bir yanını donatan resimler beğeniyle izlendi.
Fırsat verildiğinde öğrencilerin çeşitli sanat dallarında başarılı çalışmalara imza atılabileceğini gösteren resim sergisi, protokol ve davetliler tarafından büyük ilgi gördü.
Sergide büyük emeği olan Resim Öğretmeni Moralı’yı ve atölye öğrencilerini tebrik eden Müdür Pilavcı, sergiye katılım gösteren protokole ve davetlilere teşekkür etti.
Bir hafta boyunca açık kalacak olan sergi, saat 08.00-16.30 saatleri arasında gezilebilir.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin