A+ A A-

 

Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu ( MİŞTİ) 2 Mayıs’ta tiyatro severlerin karşısına çıkıyor.

300418misti.jpg
Haber: Abdullah Özel
Aralık ayı içerisinde düzenlenen kokteyl ile 28. kuruluş yılını kutlayan ve yeniden yapılanma içerisine giren Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu 2-3-4 Mayıs tarihlerinde Aziz Nesin tarafından yazılan “Zamazingo” adlı oyun ile tiyatro severlerin karşısına çıkıyor.
Yönetmenliğini Necati Eser’in yapacağı oyunda Mustafa Ali Demirci, Hüseyin Yorulmaz, Nihal Alparslan, Hatice Aydoğdu,Ali İhsan Yavaş,Zafer Gezer ve Cemal Uysal rol alacak.Oyunun müzikleri Yunus Altun tarafından yapılırken Kareografi de Müzeyyen Mete, Ses Işık masasında Mehmet Kaya vokallerinde ise Hanife Turhan ve Emre Sözen görev yapacak.
Aziz Nesin’,in öykü, köşe yazıları ve şiirlerinden oyunlaştırılan Zamazingo, ülkemizin içinde bulunduğu ekonomi politik ve sosyal ‘durum’a mizahi bir dille yaklaşıyor. Oyun 2-3-4 Mayıs tarihlerinde Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonunda saat 21 de başlayacak ve ücretsiz olarak sahnelenecek.
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ;,Keyifli bir akşam geçirmek ve biraz da düşünmek isteyen tüm tiyatro sevenleri MİŞTİ tarafından sahneye konulacak Zamazingo adlı oyuna davet etti.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin