A+ A A-

 

Milas Sebahattin Akyüz Fen Lisesi, ‘Lüküs Hayat’ isimli müzikal tiyatro gösterisiyle izleyenlerden alkış topladı.

040518lukshayat_1555d.jpg
Haber: Mustafa Emre
Sebahattin Akyüz Fen Lisesi, Türk Dili Edebiyatı Öğretmeni Elif Alan İnce yönetmenliğinde ‘Lüküs Hayat’ adlı iki perdelik müzikal tiyatro oyunu Milas Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonu’nda izleyicilerin beğenisine sundu.
Sebahattin Akyüz Fen Lisesi öğrencileri tarafından sahnelenen müzikal oyun izleyiciler tarafından beğeni topladı. Sebahattin Akyüz Fen Lisesi Müdürü Aynur Buran, oyun sonunda yönetmen Elif Alan İnce’ye, dekorun hazırlanmasında emeği geçen görsel sanatlar öğretmeni Hakan Kayatemur’a ve oyunun müziklerini hazırlayan İstanbul Devlet Konservatuvarı müzik öğretmeni Tolga Uğuralp’e çiçek takdim ederek teşekkür etti.
Müdürü Buran, akademik başarının yanında sosyal ve sanatsal etkinliklerde önem verdiklerini belirterek, “Böyle pırıl pırıl hem çalışkan hem de yetenekli öğrencilerin müdürü ve öğretmenleri olmaktan gurur duyuyorum. Oyunu izlemeye gelen tüm misafirlere Sebahattin Akyüz Fen Lisesi Ailesi adına teşekkür ediyorum.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin