A+ A A-

 

Milas Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi öğrencileri, Müjdat Gezen’in yazdığı ‘Salak Oğlum’ isimli oyunu başarıyla sahneye taşıdılar.

070518t.jpg
Haber: Bülent Akman
Sanatsal etkinliklerle öne çıkan Milas Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi’nin öğrencileri, Müjdat Gezen’in yazdığı ‘Salak Oğlum’ isimli oyunu Milas Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonu’nda sahneye taşıdı. Özlem Beytor’un yönetmenliğinde verimli bir hazırlık dönemi geçiren öğrenciler, izleyicilerden oyun boyunca sık sık alkış topladılar.
Ali Osman Kaya’nın teknik masada görev aldığı oyunda, saf bir oğlanın bir kıza asık olmasıyla geçirdiği değişim; Mehmet Sari, İbrahim Burgaz, Halitcan Şipal, Esra Demir, Zeynep Uysal, Kubilay Eren Kekilli, Kayahan Güldağ, Hamza Cihan Akdemir, Bedirhan Özdemir, Irmak Kılıç, İrem Özşen, Mine Gül Akyol, Mehmet Çağatay Özen ve Alparslan Alkan oyunculuğunda sahnelendi.
Velilerin ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği oyunun sonunda çiçek takdiminde bulunan Okul Müdürü Ali Aktaş, tiyatro ekibini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin