A+ A A-

 

Bu yıl 18’incisi düzenlenen Direkler Arası Seyirci Ödülleri’nde, Karya Tiyatro Atölyesi “Çelebi” isimli oyunuyla 3 dalda ödüle layık görüldü.

100518odulmilas_5b3e3.jpg
Haber: Bülent Akman
Efeler Belediyesi ev sahipliğinde 13 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek olan Direkler Arası Seyirci Ödülleri’nde, Milas’a 3 ödül birden verildi.
Bu yıl 18’incisi düzenlenen Ege Bölgesi Direkler Arası Seyirci Ödülleri’nde, Karya Tiyatro Atölyesi “Çelebi” isimli oyunuyla 3 dalda ödüle layık görüldü.
Direklerarası Seyircileri’nin oluşturduğu “Halk Jürisi” üyeleri; 2017 - 2018 tiyatro sezonunda Ege Bölgesinde sahne alan oyunları seyrederek; performans, tasarım ve yapımlar kategorilerinde başarılı olarak değerlendirdiği oyunlar, oyuncular ve tiyatroların ödüllerinin takdim töreni 13 Mayıs 2018 Pazar günü saat 20.30’da Aydın Kültür Merkezi Dr. Hidayet Sayın Sahnesi’nde yapılacak.
Dağlar Uygur’un yazıp, yönettiği Çelebi oyunu çeşitli kategorilerde şu ödülleri almaya hak kazandı; En İyi Yönetmen Dağlar Uygur, En İyi Kadın Oyuncu Aslı Kumtepe ve En İyi Erkek Oyuncu Sabahattin Akan.
Karya Tiyatro Atölyesi, alınan bu başarıyı tüm Karyalılara hediye etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin