A+ A A-

Milas

Kazanan Cumhur İttifakı oldu

Türkiye genelinde yoğun bir katılımın yaşandığı Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçiminin kazananı Cumhur İttifakı oldu. Seçim zaferi Milas’ta da coşkuyla kutlandı.

250618cumhurittifaki.jpg

Pinarlı arıcılar yetim kaldı

Pinar Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Kurucu Başkanı Süleyman Kocatepe, kalp ameliyatının ardından fenalaşarak 79 yaşında hayatını kaybetti.

23062018pinarmanset_37124.jpg

Kaan’ın babasına vefa örneği

6 Haziran’da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Kaan Kocadal’ın katıldığı son turnuvada kazandığı madalya ve kupalar, başarılı kalecinin babası Muhammed Kocadal’a takdim edildi. Baba Kocadal, oğlunun kazandığı son kupa ve madalyayı sergilenmek üzere Yeni Milasspor Kulübü’ne bağışladı.

240618kaan_d1b3b.jpg

Sodra’daki yangın söndürüldü

Milas’ta Sodra Dağı’nın eteklerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. İlçeyi duman ve kül içerisinde bırakan yangına Milas İtfaiye Müdürlüğü ve Milas Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri müdahale etti.

20618sodrayangin_6e8ed.jpg

Bafa Gölü’nün sessiz çığlığı…

Aydın ile Muğla illerinin sınırında ve Büyük Menderes Nehri Deltası'nın güneydoğusundaki Bafa Gölü'nde çevre sorunları tekrar ortaya çıktı. Bafa Gölü, yeşile boyandı.

230618bafagolu_14d60.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin