A+ A A-

Milas

Ormancılar yangın sezonuna hazır

Milas Orman İşletme Müdürlüğü bünyesindeki tüm araç-gereç-malzemeler kontrolden geçirildi. Personelin de eğitim aldığı hazırlık çalışmasıyla Ormancılar, yangın sezonuna hazır hale geldi.

240519ormanci_d0d3b.jpg

Son tarih 28 Mayıs!

Ölçü ve tartı aletlerinde cezalı duruma düşmüş olanların muafiyetten yararlanabilmeleri için 28 Mayıs 2019 tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekiyor.

240519tartiveolcu_5b08d.jpg

Maden kazalarını önleyici tedbirler konuşuldu

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda gerçekleştirilen torba yasa görüşmelerinde Milas’ta 3 işçinin ölümüyle sonuçlanan maden kazası gündeme geldi. Maden Kanunu’nda yapılmak istenen bazı değişiklikler görüşülürken ayrıca madenlerde iş kazaları sonucunda yaşanan ölümler için alınacak önleyici tedbirler konuşuldu.

240519madenkaza.jpg

Milas’ta namus cinayeti: 1 ölü

Milas’ta bir şahıs, eşiyle ilişkisi olduğunu iddia ettiği bir kişiyi av tüfeğiyle vurarak öldürdü. Katil zanlısının, olayın ardından "Ben de sizi bekliyordum" diyerek polise teslim olduğu öğrenildi.

22052019katilmanset_0b423.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin