A+ A A-

Milas

Kırsal turizm göçü engelleyebilir

Milas Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü, akademisyenlerin katılımıyla kırsal kalkınmanın sağlanması ve kırsaldan kente göçün azaltılmasına yönelik panel düzenledi. Akademisyenlerin sunum yaptığı panelde, sürdürülebilir kırsal turizmin kalkınmada ve göçün engellenmesinde büyük önem taşıdığına dikkat çekildi.

161017kirsal.jpg

Faciaya ramak kala…

Milas'ta yolcu otobüsüne çarptıktan sonra benzin istasyonuna giren otomobil, istasyon içerisinde bulunan park halindeki araca çarparak durabildi. Büyük bir faciadan kıl payı dönülen kazada, 3 kişi yaralandı.

12102017kazamsnet_a0035.gif

İstikbal’de KDV indirimleri devam ediyor

Rahatlık ve kaliteden ödün vermeden özel tasarım ürünleriyle hizmet veren İstikbal Topaloğlu Karakaş Mobilya Mağazası, yüzde 10 olan KDV indirimlerinin devam ettiğini duyurdu.

161017istikbal.jpg

Adli kontrol şartıyla serbest bırakıldılar

Milas’ta evlilik vaadiyle dolandırıcılık yaptıkları iddiasıyla adliyeye sevk edilen Suriye uyruklu 3 zanlı, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

141017adli.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin