A+ A A-

Milas

İlklere imza atıyorlar…

Turkuaz Engelliler Eğitim Sanat ve Spor Kulübü Derneği Muğla’da ilklere imza atmaya devam ediyor. Görme engelliler için ilk ve tek olma özelliği taşıyan dernek aynı zamanda spor kulübü sıfatıyla da engellileri spora kazandırıyor.

20112019ilklereimza.jpg

Yüksel Ailesinin acı günü

Milas’ın tanınmış ailelerinden Yüksel ailesi kıymetli anneleri Felekşan Yüksel’i kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor. Ani rahatsızlık sonucu hastaneye kaldırılan Yüksel yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşam savaşını kaybederek hayata veda etti.

19112019yukselailesininacigunu_016c1.jpg

MUÇEV’e ‘GÖLGE’ düştü

MUÇEV eski çalışanı Gölge D’nin vakfa gelen paraları kendi hesabına aktardığı gerekçesiyle Marmaris Asliye Ceza Mahkemesinde ‘Hizmet nedeniyle güveni kötüye kullanma’ suçlamasından dava açıldı.20112019mucevgolge.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin