A+ A A-

Milas

Hacı Osman’ın varislerine 736 bin TL dağıtıldı

Bodrum ilçesinde bulunan 41 bin metrekarelik taşınmazın sahibi olan Hacı Osman’ın 4. kuşak mirasçıları, Milas’ta yapılan dağıtımla 100 yıldır bekledikleri mirasa kavuşmanın sevincini yaşadılar.

081217haci_24828.jpg

Milaslı gaziler ‘Ayla’ filmini izledi

Milas Belediyesi organizasyonuyla ‘Ayla’ filmini izleyen Milaslı gaziler, sinema duygu dolu anlar yaşayarak gözyaşlarına hakim olamadılar.

081217gazi_06177.jpg

Muhtarlardan takdir toplayan girişim…

Milas’ın genelini etkileyen sorunları, çözüm önerilerini ve halkın taleplerini bir dosyada birleştiren Milas Mahalle Muhtarları Derneği üyeleri, Ankara’ya giderek bakanlık yetilileri ve milletvekilleriyle görüştüler. Muhtarların ilçede yaşanan sorunlara karşı gösterdikleri duyarlılık her kesimden büyük takdir topladı.

071217muhtar_57b2c.jpg

Milaslı muhtarların yüzü gülüyor

Milas’ın Bahçeburun, Kızılcayıkık Mahallesi Muhtarları ile Bahçeburun, Kafaca, Epçe, Kızılcayıkık, Kırcağız, K.Dibekdere Köyleri Tarımsal Kalkındırma Kooperatifi Başkanı Mehmet Gürsoy Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

081217muhtar.jpg

Şoför esnafı dertli!

Şoför esnafının, işletme maliyetlerine yapılan zamlarla birlikte son derece sıkıntılı bir sürece girdiğine dikkat çeken Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal, toplu taşıma fiyatlarında iyileştirme yapılmasını talep etti.

071217dert_d3178.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin