A+ A A-

Milas

Şehidimizin anısı okuma köşesiyle yaşatılacak

1991’liler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, yıllar önce Milas Sakarya İlkokulu’nda eğitim-öğretim gören Milaslı şehidimiz Piyade Üsteğmen Süleyman Kalaycı’nın anısına, okulda okuma köşesi oluşturdular. “Bir kütüphane, bin cezaevi kapatır!” anlayışıyla öğrencilerin hizmetine sunulan okuma köşesi, öğrencilerden büyük ilgi gördü.

250418sehitani.jpg

CHP’li gençlerden sahil temizliği

CHP’li genlerin öncülüğünde gerçekleştirilen ‘Sağlıklı Bir Gelecek İçin Temiz Bir Çevre’ isimli bir proje kapsamında, vatandaşların da katılımıyla sahil temizliği yapıldı.

240418sahil_cc831.jpg

EMFED yöneticileri emlak danışmanlığını anlattı

Emlak Müşavirleri Federasyonu(EMFED) yöneticileri, Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine kariyer günleri kapsamında emlak danışmanlığı mesleği hakkında sunum yaptılar.

240418emfed_58466.jpg

Emekli öğretmenler yeniden okulda…

Milas Fatih İlkokulu’nda yürütülen bir proje kapsamında, okuldan emekli olan öğretmenler yeniden öğrencilerle buluştular. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda yapılan ilk buluşma, renkli görüntülere sahne oldu.

250418emekli.jpg

Ata yadigârı zeytinlerle ‘Premium Madalya’ aldı

Zeytindostu Derneği’nin düzenlediği 11. Ulusal Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması’nda, Milas’ın memecik türü zeytinlerinden üretilen 4 ayrı zeytinyağı jüri tarafından altın ve premium madalyaya layık görüldü. Ata yadigârı zeytinlerle ürettiği zeytinyağıyla Premium Madalya alan Milaslı üretici Mehmet Al, üstün kalite zeytinyağı üretiminin püf noktalarını anlattı.

240418zeytinyag.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin