A+ A A-

Milas

“Bu seçimde kaybeden olmadı!”

Eğitim Bir-Sen İlçe Temsilciliği Seçimini kazanarak başkan seçilen Ali Akarca, “Bu seçimde ve demokrasi mücadelesinde kaybeden taraf olmamıştır. Üyelerimiz kazandı, Milas kazandı, emek, zaman ve gönül veren üyelerimize, teşkilatımıza ve dostlarımıza teşekkür ederiz.” dedi.

161018secim_8dcb1.jpg

Çifci ve Çoban, İstanbul Jewelry Show’a katıldı

Milas Meslek Yüksekokulu’nda görevli öğretim elemanları, sadece kuyumculuk sektörü mensuplarının ziyaret edebildiği ve dünyanın en büyük 5 mücevher fuarından biri olan İstanbul Jewelry Show’a katıldı.

161018jewellery_d2fa7.gif

Güllük Kocakışla Mevkii’nde elektrik kesilecek

ADM Elektrik Dağıtım A.Ş.’den yapılan açıklamaya göre; 18 Ekim Perşembe günü saat 13.00-16.00 saatleri arasında Güllük’te Kocakışla Mevkii’nde elektrik kesintisi yaşanacak.

171018elektrikkesintisi.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin