A+ A A-

Milas

“Birlikte başaracağız”

AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, Milas Dörtyol Mevkii’nde yaptığı konuşmasında “Milas’taki tüm sorunları ve sıkıntıları birlikte çalışarak çözüme kavuşturacağız. Yani birlikte başaracağız” dedi.

250319birliktebasaracagiz_e7579.jpg

Orman Haftası’na özel fidan dağıtımı ilgi gördü

Milas Orman İşletme Müdürlüğü’nce, ‘Orman Haftası’ etkinlikleri kapsamında 7 bin adet ücretsiz fidan dağıtımı gerçekleştirildi. Milas halkı; fıstık çamı, harnup, defne, zakkum, kara servi, ceviz, lavanta fidanlarına yoğun ilgi gösterdi.

260319ormanhafta.jpg

Randevuyla sandık başı hizmeti sunulacak

Milas’ta engelli, yaşlı, hasta ve yatağa bağımlı hastaların da vatandaşlık görevlerini rahatlıkla yerine getirebilmeleri için çalışma başlayan Milas Belediyesi, önceden randevu alan vatandaşları oy kullanacakları sandıklara götürecek.

250319randevu_0904d.jpg

Dr. Hıdır: “Yetiversin gari Osman Abi”

Seçimlere sayılı günler kala Milas’ta bulunan Cumhur İttifakı AK Parti Muğla Büyükşehir Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır önce Sakarkaya, Dibekdere ve Kafaca mahallelerinde Milaslılar ile buluştu. Ardından Güllük ve Bafa’da düzenlenen mitinglere katıldı.

250319osmangari_723fa.jpg

TEMA Hekatomnos’a su taşıdı

Milas’ta TEMA Vakfı öncülüğünde düzenlenen Dünya Su Günü etkinlikleri kapsamında 3 bin yıllık tarihi su kemerlerinin izinde yürüyüş yapılarak, Akgedik Barajı’ndan temsili olarak alınan su Hekatomnos Kutsal Alanı’na taşındı.

250319yoltema_e4b3e.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin