A+ A A-

Milas

OSB çalışmalarına yatırımcı desteği…

Milas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu tarafından düzenlenen toplantıda, kredi kapsamına girmeyen işlerin tamamlanması için yatırımcıdan destek istendi. Çalışmalar hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgilendirilen yatırımcılar, OSB’nin biran önce tamamlanması için destek vereceklerini belirtti.

140818osb.jpg

Sanayi esnafı zor günler geçiriyor

Milas Sanayi Sitesi’nde yaklaşık bir aydır devam eden elektrik altyapı çalışmaları, sanayi esnafına zor günler yaşatıyor. Son olarak oto tamiri dükkanının önü çalışmalar nedeniyle kazılınca esnaf çareyi bakım isteyen aracı vinç ile çekmekte buldu.

140818sanayi.jpg

İki yangın uçağının da lastikleri patladı

Bursa ve Antalya’daki orman yangınlarına müdahale ettikten sonra Milas Bodrum Havalimanı’na inen iki yangın uçağının pistte lastikleri patladı. Uçakların bir süre pistte kalmasıyla, diğer uçaklar iniş için Dalaman’a yönlendirildi.

11082018yangin_dc982.jpg

Mahsur kalan eşeği itfaiye kurtardı

Milas’ta bir derede ayağı sıkıştığı işin günlerdir aç susuz kalan eşek, itfaiyenin başarılı operasyonuyla kurtarıldı.

130818esek_f6797.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin