A+ A A-

Milas

Suçlulara korku, halka güven verdiler

Türkiye genelinde Narkotik Daire Başkanlığının yürütmekte olduğu Narko Sokak Uygulaması kapsamında Milas’ta da çalışma yapıldı. Muğla Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen Milas Narko Sokak uygulamasında görev alan polis ekipleri, suçlulara göz açtırmadı.

220218kom_dae82.jpg

Kan bağışı kampanyasına tam destek!

Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türk Kızılay’ı işbirliğinde Milas’ta gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasına yoğun ilgi gösterildi. Kampanyada görev alan yetkililer, Milas halkını duyarlılığından ötürü tebrik etti.

230218kanbagis.jpg

MUTTAŞ 2 milyon yolcuya ulaştı

Muğla Büyükşehir Belediyesinin havaalanı taşımacılığı hizmeti olan MUTTAŞ, Milas-Bodrum ve Dalaman havalimanlarında bugüne kadar 2 milyon yolcuya hizmet verdi.

220218muttas.jpg

25 Şubat’ta elektrikler kesilecek

Milas Trafo Merkezi TEİAŞ tarafından yapılacak bakım çalışması nedeniyle 25 Şubat Pazar günü Milas genelinde elektrik enerjisi kesintisi yaşanacak.

270417enerji_1a4f6_6ec00.jpg

Rehberler Milas’a hayran kaldılar

Milas’ın turizmden hak ettiği payı alması için hazırladığı projelerin yanı sıra ilçenin kültürel değerlerinin tanıtılması amacıyla da çalışmalarını süren Milas Belediyesi, Rehberler Günü dolayısıyla Milas’a gelen rehberleri ağırladı.

220218rehber.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin