A+ A A-

 

Milas’ta bugün düzenlenecek olan etkinlikle, Yeşilay Haftası kutlanacak.

050319yesilay_3221f.jpg
Haber: Abdullah Özel

Milas’ta bugün düzenlenecek olan bir dizi etkinlikle, Yeşilay Haftası kutlanacak.
Yeşilay Haftası etkinlikleri kapsamında bugün; saat 09.00’da Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’ı ve saat 09.30’da Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı ziyaret edecekler.
Ardından Atapark’ta Yeşilay Haftası programı düzenlenecek.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Milas Yeşilay Üyesi Mehmet Demirel, açılış konuşması gerçekleştirecek. Demirel’in konuşması sonrasında Muğla Yeşilay İl Temsilcisi Şadi Pirci, bir konuşma yapacak. Konuşmanın ardından Kaymakam Arslan, Yeşilay Haftası ile ilgili konuşma gerçekleştirecek.
Konuşmaların sonrasında folklor gösterisi yapılacak. Folklor gösterisi sonrasında Atapark’tan Milas Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı Anadolu Lisesi’ne yürüyüş düzenlenecek.
Milas gezmesinin ardından saat 14.15’te Milas Meslek Yüksekokulu’nda program gerçekleştirilecek.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin