A+ A A-

 

Milas’ta bu yıl 10’uncusu düzenlenecek olan Güney Ege Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı, bugün ziyaretçilerine kapılarını açacak. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin de 8 Mart günü fuarı ziyaret etmesi bekleniyor.

070319tarimfuar.jpg
Haber: Volkan Yıldız

Milas’ta bu yıl 10’uncusu düzenlenecek olan Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı, bugün ziyaretçilerine kapılarını açacak.
TARİŞ Fuar Merkezi’nde 7-10 Mart tarihleri arasında saat 10.00-19.00 aralığında 10. Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı ziyaretçilerini ağırlayacak. 7 Mart’ta kapılarını açacak olan Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nı; Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli 8 Mart’ta ziyaret edeceği öğrenildi.
Milas Balçık Mevkii’nde bulunan ve 3 bin 600 metrekaresi kapalı alan olmak üzere toplam 5 bin 500 metrekarelik bir alanda, fuarda 240 civarında firma stant açacak.
Fuara yaklaşık 100 bin ziyaretçinin gelmesi bekleniyor. Fuarda, her yıl olduğu gibi bu yılda çeşitli etkinlikler düzenlenecek.
7 Mart Perşembe günü fuarda “Buzağı İshallerine Genel Bakış” konulu bir sempozyum düzenlenecek. 8 Mart Cuma günü ise ‘Et ve Deniz Ürünleri Zehirlenmeleri’ konulu ikinci bir sempozyum gerçekleştirilecek.
Fuarın organizatör firması olan Expolink Fuarcılık Yöneticisi Zeki Erdoğan bu yıl Milas’ta Güney Ege Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın 10’uncusunu düzenlemenin haklı gururunu yaşadıklarını belirterek; “Bir fuar organizatörü olarak 10’uncu fuarın gururunu yaşıyoruz. Bu gururu yaşarken 10’uncu yılımızda keşke yeni bir fuar alanımızın da açılışını yapmanın sevincini yaşıyor olabilseydik. Milas, çok başarılı bir şekilde düzenlenmekte olan fuarlarıyla, Türkiye genelinde kendi alanında rekor sayılabilecek ziyaretçi sayıları ve alışveriş potansiyeli ile artık bir fuarlar şehri olmayı hak etti. Gelecekte Milas’ta, bu fuarları sürdürürken daha pek çok dalda pek çok fuarlar düzenleyeceğiz. Bu fuarların düzenlenmesinde bize destek olan Bakanlığımıza, Valiliğimize, Kaymakamlığımıza, Belediyemize, Ticaret ve Sanayi Odamıza, Ziraat Odamıza, TARİŞ’e ve diğer destekçi kurum ve kuruluşlara çok teşekkür ederiz. Özellikle de bu fuarların yaşatılmasında gösterdikleri ilgi ile çok önemli destek veren başta Milas halkı olmak üzere çok teşekkür ederiz. Fuarımızda stant açan katılımcı firmalarımıza da ayrıca teşekkürlerimizi bildiririz” diye konuştu.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin