A+ A A-

 

Milas Belediyesi Atatürk Spor Kompleksi’ndeki voleybol turnuvasında hakem olarak görev yapan öğretmen Nurullah Sarı, maç arasında salona çıkarken cam kapıya çarparak yaralandı.

0703.2019kaza_fa795.png
Haber: Mustafa Emre
Milas Belediyesi Atatürk Spor Kompleksi’nde, Milas Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından düzenlenen 4. Dünya Kadınlar Günü Voleybol Turnuvası’nın geçtiğimiz perşembe günü akşam oynanan final maçlarında feci bir kaza yaşandı. Turnuvada hakem olarak görev yapan öğretmen Nurullah Sarı, maç arasında sahadan çıkış yapmak için cam kapıya yöneldi. Gözlüğünü takmayı unuttuğu öne sürülen Sarı, şeffaf cam kapıyı farketmeyerek kapıya çarptı. Cam kırıklarının vücudunun çeşitli yerlerini kesmesiyle yaralanan Sarı, sahadaki doktorların ilk müdahalesinin ardından 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’ne sevk edilerek tedavi altına alındı.
Olay sebebiyle panik yaşayan vatandaşlar, “Bu kaza değil, ihmal!” diyerek, Milas Belediyesi Atatürk Spor Kompleksi’nde oynanan maçlarda sporcuların, hakemlerin ve saha görevlilerinin sıklıkla kullandığı bir kapının, şeffaf cam ile yapılmasını ve bu tür kazalara karşı önlem alınmamasını sert bir dille eleştirdi.
Hastane acil servisine gelerek Nurullah Sarı'nın sağlık durumu hakkında bilgi alan Milas Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Çınar, Sarı ailesine geçmiş olsun dilelerinde bulundu.
Milasmedya ailesi olarak, Milas’ta spor camiası tarafından sevilen bir insan olan Nurullah Sarı’ya acil şifalar dileriz.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin