A+ A A-

 

Her hafta canlı müzik performanslarıyla Milas halkına hizmet sunacak olan Cafe Bi Gayfee, düzenlenen törenle Beçin Mahallesi Üniversite Caddesi’ndeki yerinde hizmete açıldı.

09032019acilismanset_733db.jpg
Haber: Abdullah Özel

Milaslı ünlü karate antrenörü ve yakın dövüş sanatı uzmanı Mehmet Tavaslı’nın oğlu Alperen Tavslı’nın işletmeciliğini yaptığı Cafe Bi Gayfee, Beçin Mahallesi Üniversite Caddesi’nde hizmete girdi.
Cafe Bi Gayfee’nin açılış törenine; AK Parti Milas Belediye Başkanı Adayı Barış Saylak, Cumhur İttifakı’nın Belediye Meclis Üyesi Adayları Duygu Pınar Marçalı Doğru ve Özay Gezgin, Milas Yörük Obaları Derneği Başkanı Erkan Turgut ve dernek üyeleri, vatandaşlar katıldı.
Katılımcılarla birlikte açılış kurdelesini kesen AK Parti Milas Belediye Başkanı Adayı Barış Saylak, canlı müzik performanslarının sunulacağı ve zengin menüsüyle hizmet verecek olan Cafe Bi Gayfee’nin Milas halkına, Tavaslı ailesine ve genç işletmeci Alperen Tavslı’ya hayırlı olmasını diledi.
Açılış etkinliği daha sonra sahne alan Milas Yörük Obaları Derneği Folklor ekibinin beğeni toplayan halk oyunları gösterisiyle sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin