A+ A A-

 

Milas Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, uyuşturucu madde ticareti yaptığı belirlenen şahıslara yönelik operasyon düzenledi. Polis, narkotik arama köpeği Oscar ile iki ayrı noktada yapılan aramada ise uyuşturucu madde ele geçirdi.

090319videomanset_8b42f.jpg

Haber Merkezi

Milas Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, Milas’a bağlı Selimiye Mahallesi’nde S.A. isimli şahsın uyuşturucu madde sattığı yönündeki ihbar üzerine harekete geçti.

Polis ekipleri gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde, şüpheliyi Milas’ta bir şahsa uyuşturucu madde satarken yakaladı. Yanında bulunan bir kişi ile beraber yakalanan şüphelilerin evlerinde narkotik madde arama köpeği Oscar ile yapılan arama neticesinde, S.A isimli şahsın evinde uyuşturucu madde ele geçirildi.

Adliyeye çıkarılan şüphelilerden S.A., mahkemece tutuklanmıştır. Diğer şüpheliler ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNİN EVİNDE SKUNK ELE GEÇİRİLDİ

Milas Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince yapılan operasyonda, üniversite öğrencisi olan bir şahsın evinde uyuşturucu madde ele yakalandı.

Üniversite öğrencisi E.B.K. isimli şüphelinin evinde narkotik arama köpeği Oscar ile arama yapan polis, skunk adı verilen uyuşturucu maddeyle yakalanan şüpheli hakkında adli işlem başlattı.

Milas Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerinin zehir tacirlerine yönelik düzenlediği operasyonların kararlılıkla devam edeceği bildirildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin