A+ A A-

 

Demokrat Parti Milas Seçim Bürosu, Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal ve Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, DP Milas Belediye Başkan Adayı Ali Doğan Serçek ve partililerin katılımıyla yarın saat 12.00’de Menteşe Caddesi’nde törenle açılacak.

110319dp_45997.jpg
Haber: Abdullah Özel

Demokrat Parti, Milas Seçim Bürosu açılışını 12 Mart Salı günü (yarın) saat 12.00’de Menteşe Caddesi No:58 (Aydem Yanı) adresinde törenle gerçekleştirilecek.
DP Milas Seçim Bürosu açılışı, Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, Milas Belediye Başkan Adayı Ali Doğan Serçek’in ve partililerin katılımıyla düzenlenecek.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin