A+ A A-

 

Milas Belediye Başkan Vekili Şakir Özdemir, Milas’ta görev yapan avukatların günlerini kutladı.

060419ozdemirkutlama.jpg

Haber: Bülent Akman

5 Nisan Avukatlar Günü nedeniyle Milas Adliyesi’nde avukatlarla bir araya gelen Milas Belediye Başkan Vekili Şakir Özdemir, Muğla Barosu Milas İlçe Temsilcisi Ozan Güngör’e çiçek takdim ederek tüm avukatların günlerini kutladı.
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın şehir dışında olması nedeniyle aranızda olamadığını, ancak tüm meslektaşlarının günlerini kutladığını belirterek sözlerine başlayan Özdemir, “Birey hak ve özgürlüklerinin savunulmasında ,hakların korunmasında, hukukun üstünlüğünün var olmasında yılmadan çaba gösteren; demokratik, laik, sosyal ve hukuk devletinin devamının güvencesi olan siz değerli meslektaşlarımızın 5 Nisan Avukatlar Günü’nü kutlar saygılar sunarım.”dedi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin