A+ A A-

 

ADM Elektrik Dağıtım A.Ş.’den yapılan açıklamaya göre; bugün saat 10.00-11.00 arasında Güneş ve Burgaz mahallelerinde arıtma tesisi bölgesinde elektrik kesintisi yaşanacak.

060419adm_0804a.jpg
Haber: Mustafa Emre

ADM Elektrik Dağıtım A.Ş., 8 Nisan yani bugün 10.00-11.00 saatleri arasında Milas’ta elektrik kesintisi yaşanacağını duyurarak, vatandaşları uyardı.
Arıza bakım çalışması sebebiyle 1 saat boyunca enerji kesintisi yaşanacağını duyuran ADM Elektrik Dağıtım A.Ş., yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “İlçemiz Güneş Mahallesi’nde yapılacak olan arıza bakım alınması çalışması nedeniyle 08 Nisan 2019 tarihinde 10.00 ile 11.00 saatleri arasında Güneş-Burgaz mahallesi arıtma tesisi bölgesinde ve buna yakın yerlerde bulunan müşterilerimizde enerji kesintisi uygulanacaktır.
Saygıyla halkımıza önemle duyurulur.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin