A+ A A-

 

Milas’a bağlı Hacı İlyas Mahallesi Menteşe Caddesi 2. Demirciler Sokak’ta, araç trafiği akışı tek yön olarak değiştirildi.

060419trafik_a7b98.jpg
Haber: Volkan Yıldız

Yıllardır, trafik akışının çift yön olarak sağlandığı, Milas’a bağlı Hacı İlyas Mahallesi Menteşe Caddesi 2. Demirciler Sokak’ta araç trafiği tek yön olarak değiştirildi.
Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Şube Müdürlüğü kararıyla trafik yönü değişen sokağı kullanan araç sürücüleri, yeni uygulamaya alışmaya çalışıyor.
“Tek Yön” tabelalarının yerleştirildiği sokağı kullanan sürücüleri uyaran Milas Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri, olası kazalara meydan verilmemesi için sürücülerin değişen trafik akışına ve trafik kurallarına dikkatle uymalarını istedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin