A+ A A-

 

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan “Yetenek Haritası ve Gelişim Karnesi Projesi” çalışmasının değerlendirme toplantısı düzenlendi.

080419yetenekproje_b2ffe.jpg
Haber: Mustafa Emre

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan “Yetenek Haritası ve Gelişim Karnesi Projesi” çalışmasının değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
“Yetenek Haritası ve Gelişim Karnesi” projesi çalışmasının değerlendirme toplantısı Özel İMİ Koleji ev sahipliğinde gerçekleşti.
Düzenlenen toplantıya; Milas Kaymakamı Eren Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Türker Yurtsever, okul müdürleri, öğretmenler ve ev sahipliği yapan Özel İMİ Koleji Heyeti katıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, “Yetenek Haritası ve Gelişim Karnesi” projesi hakkında anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı.
Konuşmaların ardından Kaymakam Arslan, “Düzenlenen projelerimize destek veren herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Toplantı, görüş ve temennilerin ardından sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin