A+ A A-

 

Beçin İlkokulu anasınıfı öğrencileri, öğretmenlerinin rehberliğinde ‘81 İl Tek Bayrak Projesi kapsamında anlamlı bir çalışmayla Muğla’yı temsil etti.

090419tekbayrak_86594.jpg
Haber: Volkan Yıldız

Milas’taki Beçin İlkokulu anasınıfı A şubesi öğrencileri, öğretmenleri Kader Duman rehberliğinde 81 İl Tek Bayrak projesine katılarak Muğla ilini temsil ettiler.
Beçin İlkokulu’na, kuruculuğu Ordu Korgan Atatürk İlkokulu tarafından yapılan '81 il Tek Bayrak' eTwinning projesi kapsamında her ili temsil etmek için 81 parçadan oluşan Türk Bayrağı’nın bir parçası gönderildi.
ÖĞRENCİLER TÜRK BAYRAĞININ PARÇASINI BOYADI
Gönderilmiş olunan parça öğrenciler tarafından bayrak kırmızısı rengine boyanarak projenin kuruculuğunu yapan Ordu Korgan Atatürk İlkokuluna kargolandı.
Bu proje ile 81ilden öğrencilerin emeğiyle Türk Bayrağı’nın portresi oluşturularak, Ordu Korgan Atatürk İlkokulunda sergilenmesi planlanıyor.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin