A+ A A-

 

Ankara'dan Milas-Bodrum seferini yapan yolcu uçağı, kötü hava koşulları nedeniyle Milas-Bodrum Havalimanı'na inemeyince önce İzmir’e ardından Dalaman’a yönlendirildi. Ancak olumsuz hava şartlarından dolayı yine iniş yapamayan ve 3 saat havada bekleyen uçak, daha sonra Antalya Havalimanı’na indi.

08042019yolcumanset_6e305.jpg
Haber: Mustafa Emre

Geçtiğimiz pazartesi günü gece yaşanan olayda; Anadolu Jet’in Ankara’dan 19.55’de kalkan Milas-Bodrum uçağı bölgede etkili olan kötü hava koşulları nedeniyle Milas – Bodrum Havalimanına inemedi. Uçak önce İzmir Adnan Menderes Havalimanına yönlendirildi. Burada da etkili olan kötü hava şartları nedeniyle Dalaman Havalimanına yönlendirildi. Buraya da inemeyen uçak yaklaşık 3 saat havada kaldıktan sonra Antalya Havalimanına yönlendirildi.
Yaklaşık 15 dakika boyunca türbülansa giren uçaktaki yolcuların bir çoğu korku dolu anlar yaşadı.
Antalya’ya inen uçak, yakıt ikmalinden sonra Milas-Bodrum’a hareket ederek sorunsuz şekilde Milas-Bodrum Havalimanı pistine indi. Bu sırada sağlık ekipleri, fenalaşan bazı yolculara müdahalede bulundu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin