A+ A A-

 

Polis Haftası etkinlikleri kapsamında ilçedeki basın mensuplarıyla bir araya gelen Milas Emniyet Müdürü Turgay Ava, halkın huzuru ve güvenliği için 7/24 mesai yapan tüm meslektaşlarının Polis Haftası’nı kutladı.

100419teskilat.jpg
Haber: Volkan Yıldız

Milas Emniyet Müdürü Turgay Ava, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174. yılı kutlamaları ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında, ilçede görev yapan gazetecilerle kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.
Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 174. yıldönümünü kutlamanın onurunu ve gururunu yaşadıklarını ifade eden Müdür Ava, halkın huzuru ve güvenliği için 7/24 mesai yapan emniyet personeline özverili çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
Milas Emniyet Müdür Yardımcısı Kor Barbaros Kızılışık ve birim amirlerinin de katıldığı toplantıda gazetecilerle sohbet eden Milas Emniyet Müdürü Turgay Ava, Milas bağlamında emniyetin çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.
“SEÇİMLERİ GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE TAMAMLADIK”
Seçim döneminin Milas’ta erken başladığını ve seçimlerin güvenli bir ortamda gerçekleşmesi için gerekli tedbirleri aldıklarını duyuran Müdür Ava, tüm emniyet personelinin seçim dönemi boyunca yoğun bir mesai gerçekleştirildiğine dikkat çekerek, “Seçimlere yönelik aldığımız tedbirler neticesinde, seçimleri olaysız bir şekilde tamamladık. Bu süreç emniyet olarak birinci önceliğimizdi. Bunun yanı sıra Muğla ve diğer illerdeki seçim programlarına da personel desteği sağladık. Personel eksiğimiz olmasına rağmen, görevli arkadaşlarımın özverili çalışmalarıyla gerekli tedbirleri aldık. ” dedi.
UYUŞTURUCU VE TRAFİK GÜVENLİĞİ ÜZERİNE YOĞUN MESAİ…
Bu yıl özellikle uyuşturucu ve trafik güvenliği için yoğun bir çalışma yürüttüklerini söyleyen Müdür Ava, “Milas’ta çok ciddi uyuşturucu sorunumuz yok. Ancak ekiplerimiz gerekli hassasiyeti göstererek, bu konuda çalışmalarını sürdürüyor. Trafik güvenliğimizin sağlanması adına da ekiplerimiz yine yoğun bir şekilde mesai yapıyor. Bekçilerimiz de genel asayişin sağlanması için Milas sokaklarında gecelere mesai yapıyor.” diye konuştu.
EVDEN HIRSIZLIK OLAYININ ŞÜPHELİLERİ YAKALANDI
Milas’ta yaşanan evden hırsızlık olaylarının aydınlatılması için Milas Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından yapılan çalışma neticesinde iki şüphelinin yakalandığını duyuran Ava, hırsızlık olayı ihtimali olan yerlere önleyici kolluk kuvveti olarak bekçileri görevlendirdiğini, ekiplerinde yoğun bir şekilde devriye faaliyeti yürüttüğünü belirtti.
Etkinlik, davete katılan gazetecilere teşekkür eden Müdür Ava’nın, gazetecilerin Polis Haftası tebriklerini kabul etmesiyle ve hatıra fotoğrafı çekimiyle tamamlandı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin