A+ A A-

 

Türk Polis Teşkilatı’nın 174. kuruluş yıldönümü, Milas’ta düzenlenen tören ve kokteylle kutlandı.

10042019kokteylpolismanset_ef32f.jpg
Haber: Volkan Yıldız

Dün sabah 10.00’da Milas Atapark’ta, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 174. yılı dolayısıyla kutlama töreni düzenlendi.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan törene; Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Garnizon Komutanı Albay Emel Demiryakan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Cumhuriyet Başsavcısı Adem Efe, Milas Emniyet Müdürü Turgay Ava, Milas Jandarma Komutanı Yarbay Hayrettin Fidan, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ve ilçedeki kurum amirlerinin yanı sıra MİTSO Başkanı Reşit Özer, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, S. S. 153 Nolu Milas Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Kamil Gül, Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin, Türk Kızılay Derneği Milas Şubesi Başkanı Ayşegül Semerci Güneş, Milas Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Mehmet Kırkık, ilçedeki STK temsilcileri muhtarlar, gazilerimiz ve emniyet personeli katıldı.
Emniyet Müdürü Turgay Ava’nın Atatürk heykeline çelenk sunumuyla tamamlanan törenin ardından Milas Emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenen kokteyle geçildi.
Burada misafirleri ağırlayan Müdür Ava ve emniyet personeli, müzik dinletisi sunulan kokteyle katılanların kutlama tebrikleri kabul etti.
Kokteyl hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.
Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 174. yıl dönümünü kutlamanın onur ve gururunu yaşadığına vurgu yapan Müdür Ava; şehitlerimizi dualarla andıklarını ve kahraman gazilerimizi asla unutmayacaklarını belirterek; törene katılan, çiçek yollayan, gerek telefonla gerekse mesajla Polis Haftası kutlamasında bulunan kişilere ve kurum yöneticilerine nazik tebriklerinden ötürü teşekkür etti.
Milasmedya ailesi olarak, tüm emniyet mensuplarımızı takdirle ve sevgiyle selamlıyor, vatanı ve milleti uğruna canlarını veren tüm emniyet mensuplarına Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimize şifalar diliyor ve polislerimizin de Polis Haftası’nı kutluyoruz.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin