A+ A A-

 

Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde Milas genelindeki toplam 132 mahallenin 63’ünde mevcut muhtarlar değişirken, geri kalan 69 mahallede ise eski dönemde görev alan muhtarlar yeniden muhtar seçildi.

100419muhtardegisim_9f12a.jpg
Haber: Volkan Yıldız
Tüm Türkiye’de olduğu gibi Milas’ta da halk, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde belediye başkanlarını, belediye meclis üyelerini ve muhtarları belirlemek için sandık başına gitti. Muhtarlık seçimlerindeki heyecan ve çekişme, belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği seçimlerini aratmadı. Muhtar adayları seçim çalışmalarında birbirleriyle kıyasıya yarışarak mahallelerindeki seçmenlerden oy istedi.
Seçimin ardından itirazları değerlendirerek karara bağlayan Milas Seçim Kurulu, Milas genelindeki toplam 132 mahallede muhtarlık seçimlerini kazanan isimleri açıkladı. Muhtarlığı kazanan isimler İlçe Seçim Kurulu’na gelerek, Kurum Müdürü Gündüz Polat’tan mazbatalarını teslim alarak göreve başladı.
132 mahallenin 63’ünde mevcut muhtarlar seçimlerle değişirken, geri kalan 69 mahallede ise eski dönemde görev alan muhtarlar yeni dönemde de seçimi kazanarak yeniden göreve gelmenin heyecanını yaşadı.
Milasmedya ailesi olarak, yeni dönemde halkın takdiriyle muhtar görevini ifa etmeye hak kazanan muhtarlarımızı tebrik eder, görevlerinde başarılar dileriz.
YENİ DÖNEMDE MUHTARLIK SEÇİMLERİNİ KAZANAN İSİMLER

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin