A+ A A-

 

Milas Havva Ersoy Anaokulu’nun minik öğrencileri, Polis Haftası dolayısıyla Milas Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

130419ogrenciemniyetziyaret_5864d.jpg
Haber: Bülent Akman

Milas Havva Ersoy Anaokulu’nda eğitim gören öğrenciler, 10 Nisan Polis Haftası kapsamında Milas Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan polis memurlarını ziyaret etti.
Polislerin haftalarını kutlayan minik öğrenciler, polis ekip otomobiline bindi, polis telsizi kullandı. Tuğba Bıçak, Nagihan Elüstü, Sevilay Can Özkaya, Hatice Kıran Dönmez, Mutlu Özmen, Öznur Evran, Zeynep İren, Zohre Ocay isimli öğretmenleri ile Milas Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret eden çocuklar, polis memurlarına çiçek takdim ederek görevlerinde başarılar diledi.
Görevli polis memurları ise, çocukların olumsuz bir durumla karşılaşması anında yapılması gerekenleri ve polisin sorumluluk alanlarını anlattı.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin