A+ A A-

 

Çarşı Grubu, ilçeye bağlı Çukur İlkokulu öğrencilerine kırtasiye malzemeleri hediye etti. Beşiktaşlı taraftarların desteğiyle temin edilen hediye, minik öğrencileri mutlu etti.

130419milascarsi_d7ecf.jpg
Haber: Mustafa Emre

Farklı temalarda çeşitli sosyal sorumluluk projelerini bir bir hayata geçiren Milas Çarşı Grubu, bu kez “İyi insan olmadan, iyi Beşiktaşlı olunmaz” sloganıyla kırsal mahallerden olan Çukur Mahallesi’ndeki ilkokul öğrencilerine kırtasiye desteğinde bulundular.
Beşiktaşlı taraftarların kendi aralarında topladıkları kaynakla alınan kırtasiye malzemeleriyle Çukur İlkokulu’nda sürpriz yapan Milas Çarşı Grubu, gönüllerde taht kurmayı başardı.
Okuldaki 27 öğrenciye kırtasiye desteği sağladıklarını ifade eden Milas Çarşı Grubu sözcüsü Ali Kahraman, “İyi insan olmadan, iyi Beşiktaşlı olunmaz” sloganıyla bu tür desteklere devam edeceklerini belirterek tüm Beşiktaş taraftarlarına projeye sağladıkları katkı için teşekkür etti.
Beşiktaş taraftarının yardımsever olduğuna dikkat çeken Kahraman, “Milas Çarşı olarak ‘İyi insan olmadan, iyi Beşiktaşlı olunmaz” isimli sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında Milas’a bağlı Çukurköy İlkokulu’ndaki 27 öğrencimize kırtasiye desteğini sağladık.
Katkıda bulunan herkese teşekkür ederiz. Çarşı bir vicdandır. Çarşı bir ruhtur.” diye konuştu.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin