A+ A A-

 

Türkiye Sınır Tanımayan Şefler Derneği şeflerinden Adnan Şentürk, İspanya’nın Valencia şehrindeki organizasyonda Türk mutfağını tanıtacak.

130419ispanya_25a0f.jpg
Haber: Volkan Yıldız

Şef Adnan Şentürk, Türkiye’yi ve Türkiye Sınır Tanımayan Şefler Derneği’ni temsilen İspanya’nın Valencia şehrinde düzenlenen gastronomi organizasyonuna katılıyor.
Etkinlikte, Dünyanın farklı ülkelerinden gelen Ecotur Gastronomi Okulu öğrencilerine ve AREGALA şeflerine Türk mutfağını en iyi şekilde tanıtma fırsatı bulduğunu ifade eden şef Adnan Şentürk, aynı zamanda Türkiye’yi uluslar arası arenada temsil etmenin gururunu yaşadığını söyledi.
Geçmiş yıllarda Milas’ta düzenlenen Zeytin Hasat Şenliği’ne ve çeşitli yemek şovlarına katılan Şentürk, uluslar arası gastronomi organizasyonuna katılım noktasında desteğini esirgemeyen firmalara teşekkür etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin