A+ A A-

 

21 Nisan Pazar Günü Bafa Mahallesi’nde düzenlenecek olan boğa güreşleri öncesi tertip komitesi Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

160419baskantokat_da340.jpg
Haber: Abdullah Özel

Hafta sonu Bafa Mahallesi’nde düzenlenecek olan boğa güreşleri öncesi tertip komitesi Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret gerçekleştirdi.
Milas’ı Muğla Mahalli 1. Amatör Küme’de temsil eden Bafa Zeytinspor yararına düzenlenecek olan güreşler hakkında bilgi aktaran Zeytinspor Başkanı Sami Şener; “Geçtiğimiz yıllarda düzenlediğimiz ‘Boğa Güreşi’ görkemli geçtiği için yönetim kurulu olarak aldığımız kararla, bundan böyle her nisan ayı içerisinde geleneksel olarak boğa güreşi müsabakaları yapacağız. Bu hafta sonu düzenleyeceğimiz Bafa güreşinde Türkiye’nin önde gelen boğaları karşı karşıya gelecekler. Bafa Zeytinspor Kulübü yararına yapılacak olan boğa güreşine, tüm boğa güreşi sevenler davetlidir” dedi
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tokat; Yörük kültürünü yaşatarak vatandaşları bir araya getirmek adına düzenlenen boğa güreşleri için tertip komitesine teşekkür ederek başarı diledi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin