A+ A A-

 

Milas Belediyesi kentte park sayısını arttırırken bir yandan da ağaçlandırmaya ağırlık veriyor. Kentin park alanlarının yanı sıra sokak ve caddelerde ağaçlandırma çalışmaları yapılıyor.

170419gulibrisim.jpg
Haber: Bülent Akman

İlçe genelinde çiçeklendirme, budama, çimlendirme gibi çalışmalarla şehrin çehresini değiştiren ve estetiğine katkıda bulunan Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şimdi de Sanayi sitesi içerisinden Şehir Mezarlığı’na çıkan Gülibrişim Caddesi’ni boydan boya ağaçlandırdı.
Fen İşleri ekipleri tarafından kaldırım ve sıcak asfalt çalışmalarının tamamlanmasının ardın harekete geçen Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri caddeye 140 adet Fıstık Çamı dikimini gerçekleştirdi.
Çalışmalar hakkında bilgi veren Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Geçmiş yıllarda bu caddemiz moloz, hafriyat ve hurda araç yığınları ile kaplıydı. Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından başlatılan kaldırım ve asfalt çalışmaları sonrası caddemiz kötü görünümden kurtarıldı. Şimdi de Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzün çalışması neticesinde cadde 140 adet Fıstık çamı ile donatıldı. İleriki süreçte de diğer caddelerimizde ağaç dikim çalışmalarımız devam edecek.” diye konuştu.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin