A+ A A-

 

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Ahmet Yanıkoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile İYİ Parti Milas Belediye Meclis Üyeleri, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

180419iyiparti_1d20d.jpg
Haber: Volkan Yıldız

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Ahmet Yanıkoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile İYİ Parti Milas Belediye Meclis Üyeleri, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Seçimlerin demokrasinin gereği olduğunu belirten İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Ahmet Yanıkoğlu; “Seçim çalışmaları boyunca hep birlikte uyumlu, güzel ve örnek bir çalışma ortamı sergiledik ve hiçbir olumsuzluk yaşamadık. Bundan sonraki süreçte de başkanımıza elimizden geldiğince katkı sağlamaya çalışacağız ve Milas için güzel projelere imza atacağız. Seçimlerin Milas’a hayırlı olmasını temenni ediyor, başkanımıza başarılar diliyoruz” diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Tokat, “Güzel bir seçim dönemi geçirdik. Milletimiz teveccüh göstererek Milas yönetimini üçüncü defa bizlere emanet etti. Güzel bir meclisimiz var. Meclis üyelerimizin her biri alanında uzman isimler. Başarılı bir dönem geçireceğimizi umut ediyorum. Meclis üyelerimiz ile uyum içinde çalışarak Milas’a her alanda güzel hizmetleri kazandırmak arzusundayız.” ifadelerini kullandı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin