A+ A A-

 

Milas Türk Halk Müziği Derneği Başkanı Turgut Taş, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Türk Halk Müziği konserinin ardından katılan ve destek veren herkese teşekkür etti.

060519destektesekkur_522a5.jpg
Haber: Bülent Akman

Milas Türk Halk Müziği Derneği Başkanı Turgut Taş, 2 Mayıs Perşembe günü saat 21.00’de Milas Belediye Toplantı ve Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen konserlerine katılan herkese teşekkür etti.
Milas Türk Halk Müziği Derneği Başkanı Turgut Taş, düzenledikleri konser etkinliğinde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerini ileterek: “02 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirdiğimiz süper konserimizde; kuruluşumuzdan bu yana bizlerden desteğini hiç esirgemeyen ve büyük destek veren çok önemli bir toplantısı nedeniyle konserimize katılamayan Belediye Başkanımız Sayın Muhammet Tokat’a, Belediye Başkan Yardımcılarımız Hüseyin Çöllüoğlu ve Mehmet Çayırlı’ya, siyasi parti temsilcilerine, yine bizlere her zaman desteğini esirgemeyen, Yörük Obaları Derneği Başkanı Erkan Turgut ve oyun ekibine, süper sunumuyla bizleri onurlandıran Cumhuriyet Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Aysu Akyol’a teşekkür ederiz. Derneğimizin kurulmasında en büyük emeği geçen; Şakir Doğruer’e, kurucu başkanımız Abdullah Sungur’a, ilk genel kurulda seçilen başkanımız Zeki Gümüş’e, repertuarımızın oluşumunda büyük emek veren bağlama grup şefimiz Mustafa Bengü’ye, koro şefimiz Yüksel Sekli’ye, bütün saz ekibi arkadaşlarımıza ve solistlerimize de teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Ayrıca Ören’de Leyla Uğurlu ve ekibince oluşturulan, ‘Türk Sanat Müziği Grubu’ ekibine de derneğimize verdikleri destek için; en büyük teşekkürü de bizleri her zaman alkışlarıyla ve sevgileriyle yalnız bırakmayan değerli ‘halkımız’ (Türkü dostlarımıza) ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin